31 Aralık 2012 Pazartesi

Sarvan Travel

Sarvan Travel (APlus Tur, Demirist Yatçılık)
Bu firmaya Sakın güvenip tatil almayın ve mağdur olmayın.
Bu güne dek pek çok kişiyi tatil fırsatı imkânıyla kandırıp, paralarını alıp mağdur etmiş bir firmadır. Bu firmanın şikâyetçileri günden güne çığ gibi büyüyor.
Tek çabamız; diğer insanların bunların tuzağına düşüp bizler gibi mağdur olmamaları.

Konu ile ilgili diğer yazıları okumak için tıklayınız.


Aplus Tur, Son Haberler

Aplus Tur, Acentesinden Son Haberler

Aplus Tur 2013

Aplus Tur

Aplus Tur, Sarvan Taravel

APlus Tur Mağdur Etmeye Devam Ediyor

APlus Tur Tatil / Şikayet

A Plus Tur Mağdurları

Aplus Tur, Neden Yaptın Bunu Bize?

10 yorum:

 1. Hayatın ilk yarısı, ikincisinin beklentisiyle geçer,
  ikinci yarısı ilkinin pişmanlığıyla.

  Fransız Atasözü

  YanıtlaSil
 2. SARVAN TRAVEL - YENİ TEHLİKE

  Daha önceleri La Fraise - A Plus Tur isimleri ile karşımıza çıkan ve -Hayalinizdeki Tatili Ertelemeyin - sloganıyla tatil hayallerinizi suya düşüren dolandırıcı şebekesinin Son Hali Sarvan Travel ... (www.sarvantravel.com)

  Ben bu şebekenin tuzağına 3 yıl önce düştüm. Önce bir AVM de telefon numaram alındı, ardından lüks bir otele davet edilerek orada da tatil yalanı ile param alındı...

  Ben bu kişilerle görüşürken tabelalarında La Fraise yazıyordu. Bu isim şikayet sitelerinde yoğun şekilde deşifre olunca geride yüzlerce mağdur bıraktı ve tabelası indirilip yerine A Plus Tur ismi geldi.

  Geçen yıldan beri bu yeni isimle para toplayıp A Plus Tur mağdurlarının oluşmasını sağladılar. Bu isim de şikayet sitelerinde deşifre olunca baktım iş yerinizdeki A Plus Tur Tabelasını İndirip Yerine Sarvan Travel tabelasını asmışsınız.

  Seda Hanım - Tamer Bey ! değişmeyen tek isim sizsiniz.

  Bu olay basit bir tüketici sorunu değil, tamamen insanların tatil hayalleri ile oynanarak nitelikli şekilde dolandırılma olayıdır.

  Yurt genelinde görüştüğümüz diğer mağdur arkadaşlarla gerekli bütün delilleri bir araya getirdik ve yasal işlemlere başlamak üzereyiz. Sizler de bu isimler karşınıza çıktığında dikkatli olun...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Levent Bey, izninizle bu önemli paylaşımınızı blog olarak yayınlayacağım. Çünkü bu olan insani olarak herkesi uyarmamızı gerektiren önemli bir konudur. Her zaman ben de sizin yanınızdayım.

   Ayrıca faydalı paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

   Saygılarımla...

   Sil
 3. Memnun olurum :) Yayınlarken İsmi de düzeltir misiniz ? Taner Demir'i yanlış yazmışım...

  YanıtlaSil
 4. http://etrafca.blogspot.com/2013/01/sarvan-travel-yeni-tehlike.html

  YanıtlaSil
 5. şikayetinizi silme karşılığında %35 kesinti (avanta para) yaptıktan sonra ödeme yapıyorlar, size böyle yapmadılar mı?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bize de teklif ettiler fakat biz kabul etmedik, daha sonra şikayetlerimizi silme ve geri alma karşılığında paranın tümünü ödeyeceklerini beyan ettiler. Paramızın yarıya yakınını ödediler geri kalanını 15 gün içinde ödeyeceklerini söylediler. Bırak 15 günü neredeyse 1 yıl oldu hala bir haber yok...

   Sil
 6. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bizim olayımız ile sizin olayınız tamamen aynı ve sonuç hüsran.

   Gelişmelerden bizleri de haberdar ederseniz seviniriz.

   Sil

Yorum yapmak ve siteye üye olmak isteyenler, Gmail hesabı ile siteye üye olabilir, Sitede yorum bölümünde, “yorumlama biçimi” yazan butondan “Google hesabı” yazanı seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.