24 Kasım 2014 Pazartesi

Kan Temizleme


Ozon ile kan temizleme:
Ozon çeşitli sağlık konularında ve zayıflamada kullanılan sağlıklı bir yöntem. Ozon tedavisi son yıllarda kanın temizlenmesi işleminde oldukça popüler bir uygulama haline gelmiştir.
Egzersiz ve spor ile kan temizleme:
Kanın temizlenmesinde en zahmetsiz ve pratik uygulama olarak egzersiz ve sportif etkinlikler mutlaka önemli bir çözüm olarak düşünülmelidir. Son yıllarda yapılan araştırmalar, insan bedeni için egzersiz ve sportif etkinlikleri gelecekte onların yakalanacakları hastalıklardan korunmalarında en güçlü faktörlerden olduğunu ortaya koymuştur.
Kan temizleyici meyveler ve kan temizleme kürü:
Malzemeler:
* 950 gram greyfurt suyu,
* 200 gram limon suyu,
* 200 gram portakal suyu,
* 200 gram bal.
Hazırlanışı ve Kullanımı:
Greyfurt, limon, portakal suyu ve bal, bir kase içerisinde karıştırılır. Cam kavanoz içerisinde, buzdolabında muhafaza edilir. Saat başı bir su bardağı içilmeli, 3 gün devam edilmelidir. Bir ay boyunca kırmızı etten uzak durulmalı. Yılda bir kere bu kürü yapmak, kanın temizlenmesini sağlayacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yapmak ve siteye üye olmak isteyenler, Gmail hesabı ile siteye üye olabilir, Sitede yorum bölümünde, “yorumlama biçimi” yazan butondan “Google hesabı” yazanı seçerek yorumunuzu yazabilirsiniz.

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.